דף הבית >> יום הולדת הישרדות

יום הולדת הישרדות

יום הולדת הישרדות הוא אטרקציה כבר מזה זמן מה, גם בשל תוכנית הריאלטי המצליחה וגם בשל אהבתם הרבה של הילדים לקונספט של הפעילות הכולל הפעלה ספורטיבית ומאתגרת.

ביום הולדת הישרדות אנו מחלקים את הילדים לשני שבטים, כל שבט מקבל בנדנה (אמיתית ואיכותית) בצבע שונה וכך אנו מבדילים אותם זה מזה. כל שבט יושב על מחצלת משלו ויש לו את לפיד השבט שלו.

ילד יום ההולדת מתקבל בטקס מיוחד בו הוא נושא את לפיד השבט אליו הוא משתייך ומקבל שרשרת חסינות שמייחדת ומבדילה אותו משאר הילדים.

ואז? יוצאים לדרך... למשימות ואתגרים. השבטים מתחרים זה בזה במשימות שונות כגון: קליעה למטרה, אכילה של מאכלים "משונים", פתירת חידה באופן מיוחד, הילדים מתנסים בנוסף במבחר משימות שונות בעיניים עצומות ועוד ועוד.

יום הולדת הישרדות | ילד פלא

בכל משימה בה הילדים מצליחים הם צוברים אגוז קוקוס ועליו מספר ואיך נדע מי הקבוצה שזכתה? לקראת סוף הפעילות אנו חושפים בצורה מותחת מאוד את "קיר הקוקוסים" שלנו ומגלים כמה נקודות צברה כל קבוצה.

לא נספר איך בכדי לא להרוס את ההפתעה, רק נגלה שבימי הולדת הישרדות שלנו כל הילדים המשתתפים בחגיגה יוצאים מרוצים וכולם אצלנו למעשה זוכים!

את הפעילות אנו מסיימים בטקס מועצת שבט מרגש בו כל הילדים הופכים לשבט אחד ומקבלים את ילד יום ההולדת שהוא השורד האמיתי! בטקס זה אנו גם מביאים את עוגת יום ההולדת.

בסיומה של הפעילות מקבלים הילדים את הבנדנה שאיתה השתתפו ושתי הפתעות נוספות.

יום הולדת הישרדות - לא רק לילד אחד

חשוב לציין, כי יום הולדת הישרדות מתאים גם לחגיגה של שני ילדים ואז כל אחד מילדי יום ההולדת הופך להיות ראש שבט של אחד השבטים שהוא בוחר והחגיגה? כפולה ומכופלת!

יום הולדת הישרדות מתאים מגילאי גן חובה ועד הכיתות הגבוהות (ה'-ו') כמובן שאנו משנים ומתאימים את הרמה ביחס לגיל בו נחגג יום ההולדת, כך שהמשימות לגילאים הגדולים הינן מאתגרות ותחרותיות יותר ביחס למשימות של כיתות היסודי והגיל הרך.

יום הולדת הישרדות הנו פופולארי מאוד בחברת ילד פלא וביחד עם יום הולדת ששטוס מהווה את פעילות הדגל של החברה. המפעילים שלנו באים מתחום הספורט והתנועה ולכן גם יום ההולדת מועבר בצורה אנרגטית וסוחפת ומלאת הנאה! לכל פעילות של יום הולדת הישרדות אנו מגיעים עם מערכת הגברה (המותאמת לעבודה בשטח), תפאורה מדהימה, שתי מחצלות, לפידים ועוד אטרקציות ואביזרים.
והחשוב מכל, לכל יום הולדת הישרדות אנו מגיעים עם צוות של שני מפעילים מאחר ואנו סבורים, כי זו הדרך המקצועית ביותר להעביר פעילות מעין זו.

מסיבת סיום - הישרדות

לאחר ההצלחה הסוחפת בימי הולדת, פעילות הישרדות מגיעה גם למסיבות סיום לבתי ספר וחטיבה צעירה.
דרך נפלאה לסיים את השנה עם גיבוש והמון הנאה.
במסיבות סיום הישרדות אנו שמים דגש על משימות של עבודת צוות ושיתוף פעולה ודואגים שכל הילדים ישתתפו ייקחו חלק בחגיגה.
בנוסף, גם ההורים משתתפים בחלק מהמשימות וכך אנו מעצימים את החוויה וההנאה!

נשמח מאוד להפיק את האירוע הבא שלכם.

ילד פלא – לגלות את הפלא שבך!

שם:*

טלפון:*

מייל:

עיצוב האתר: 
לייבסיטי - בניית אתרים